Тиждень доброчесності – це п’ять робочих днів, протягом яких
навчальні та позанавчальні активності дітей є присвячені
темі доброчесності.
Його мета – знайомство учнівства з поняттям “доброчесність“,
актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні
наслідки.
У Бартатівському НВК І-ІІ ст. також було проведено Тиждень Доброчесності з 12 грудня по 16 грудня. Були проведені виховні години на тему: “Що таке корупція?”, “Добро. Чесність”, ” Магічний урок доброчесності”, “Конфлікт інтересів”. Серед учнів 5-9 класів було проведено конкурс стін газет.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-26_20-57-20-1024x576.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-26_20-57-30-1024x576.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-26_20-57-33-1024x576.jpg)