Учні Бартатівського НВК І-ІІ ст. долучилися до допомоги українським військовим і виготовляли окопні свічки.
«Окопна свічка допоможе українському воїну освітити бліндаж або укриття, підсушити одяг, зігрітися чи приготувати їжу. Окопна свічка може врятувати життя людей у підвалах, які залишилися без електро- та газопостачання. Такі свічки важко загасити вітром, вони не бояться вологи, і їх можна запалювати не один раз. З їхньою допомогою можна розпалити багаття. Одна така свічка в бляшанці може горіти близько від 3-6 годин»
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-03_12-41-15-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-02_11-33-05-768x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-02_11-34-14-768x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-02_11-34-15-768x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-02_11-34-17-768x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-03_12-41-11-1024x768.jpg)