🤩Ми відзначили цей особливий день з великим захопленням та ентузіазмом.
🤗Здобувачі освіти взяли активну участь у «Мовознавчій грі», яка зацікавила всіх до останнього раунду. ✨Ігри, тести, загадки, фразеологічна хвилинка та ребуси – кожен етап підкреслив унікальність та важливість її вивчення. ✨Учні читали вірші, захоплювалися милозвучністю і красою, згадували тернистий шлях нашої рідної мови🇺🇦.
📌💬Спільно ми довели, що мова – це не лише засіб спілкування, але й національна цінність, яку потрібно берегти та підтримувати💙💛.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_8125-1024x768.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_8126-1024x768.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_8127-1024x768.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_8128-1024x768.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_8129-1024x768.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_8130-1024x768.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_8131-1024x768.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_8132-1024x768.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_8133-1024x768.jpeg)