З 27 вересня 2023 року по 1 жовтня 2023 року в Бартатівському НВК І-ІІ ст. було проведено “ChallengeFest” в межах проєкту “Пліч-о-пліч”. Проведено відкриті турніри, флеш-моби, фізкультурно-оздоровчі заходи.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/1ba27f04-efba-482a-8412-56877ebbc3e4-768x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/64ea2ad2-af50-4784-9618-008f36bf809f-768x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/83de4205-a6df-4053-b7c0-48fb85941ee7-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/401cc4e2-423a-4719-a62b-abcd63f1ee4d-768x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/668873f7-274a-41c3-8703-51baafa3d78c-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/d21fba5c-8262-4f49-be64-4e990081058e-768x1024.jpg)
З 27 вересня 2023 року по 1 жовтня 2023 року в Бартатівському НВК І-ІІ ст. було проведено “ChallengeFest” в межах проєкту “Пліч-о-пліч”. Проведено відкриті турніри, флеш-моби, фізкультурно-оздоровчі заходи.