Дорога шкільна родино, ось і настав цей день.
1 вересня – День знань і старту нового навчального року
. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними добрими зустрічами та новими цікавими знайомствами. Й нехай у школі на перервах звучить дзвінкий сміх діток, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться! Молимося за Боже благословення на Перемогу, на щасливе майбутнє. Зі святом
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/371771577_333874912320653_435395021970613308_n-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/371811629_333874922320652_1995899935217035226_n-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/372745249_333874542320690_7657030691232333241_n-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/372757412_333874888987322_1915911470083208258_n-576x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/372839164_333874552320689_4146409938447083239_n-576x1024.jpg)