Прощання з початковою школою.
Як одна мить пролетіли 4 роки навчання в початкових класах. Ми всі трохи хвилюємося, 4 роки минуло з того часу, як діточки несміливо переступили шкільний поріг. 4 роки, за які школа стала дітям другою домівкою. 4 роки вони піднімалися першими нелегкими сходинками у Країну Знань. 4 роки, здається, невеликий відрізок часу. Але всі діти за цей час навчилися гарно читати, добре рахувати, грамотно писати, товаришувати, жити за правилами для учнів.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/45F22A78-851A-451C-9136-2A1B3CC804B0-576x1024.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/1403A0B9-BD02-405C-81B0-14283782C6A8-768x1024.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/F90EF8B6-6082-460B-B984-F80D9195A3D9-768x1024.jpeg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/1B1B82D9-ECC6-459A-B052-6BB8653A7DCD-1024x768.jpeg)