Учні Бартатівського НВК І-ІІ ст. виготовили власноруч писанки і малюнки з найкращими побажаннями переможного миру для ЗСУ. Віримо, що Україна буде вільною і сильною демократичною європейською державою.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/340601658_236661685602256_4419209387470884360_n-768x1024.jpg)
Учні Бартатівського НВК І-ІІ ст. виготовили власноруч писанки і малюнки з найкращими побажаннями переможного миру для ЗСУ. Віримо, що Україна буде вільною і сильною демократичною європейською державою.