Віддзвеніли Різдвяні дзвоники, пройшли барвисті вертепи, принесла благословення Йорданська вода…Проте в серці завжди лунають відзвуки колядок, а іскри свічки Різдва надихають цілий рік!
Ще довго у наших серцях будуть лунати колядки…, а доки звучить пісня, доти неповторним є наш співочий народ. І так хочеться вірити, що усі побажання, які прозвучали здійснилися, щоб в Україні, такій багатій і пісенній, був мир, злагода та панували добро, щирість і милосердя!
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/330967380_875895097075414_7387609457133576724_n-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/331497721_715727976718161_2129016192655712562_n-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/331536422_871767234106676_6965851496020150200_n-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/331570558_1181022135917038_1283189395837498508_n-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/331571842_5642996805808903_577771895245581051_n-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/331694768_701940525010177_7366302863374383349_n-768x1024.jpg)