В Україні щороку 20 лютого вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують учасників Революції гідності 2013-2014 років та загиблих під час протестів, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян, європейське майбутнє нашої держави.
День пам’яті Героїв Небесної Сотні – це нагадування про високу ціну свободи й про цінності, за які й нині воює Україна.
Учні Бартатівського НВК І-ІІ ст. також вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/332697532_563074709109772_6609266172481650934_n-766x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/332677481_953005449053578_3466318695862600713_n-1024x576.jpg)