6 грудня в Бартатівському НВК І-ІІ ст. відбувся виховний захід до Дня Збройних Сил України.
Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу землю від росіян, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій.
День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ — це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних Силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
Як зазначив Тарас Шевченко, « у своїй хаті – своя сила, і правда, і воля», тож маємо обов’язково шанувати тих, чий святий обов’язок – захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/den_zsu-1024x749-1.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/юю-1024x726.png)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-06_19-31-53-1024x576.jpg)