Україна – це територія гідності і свободи.
21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.
З учнями Бартатівського НВК І-ІІ ст. було проведено тематичну лінійку до дня Гідності та Свободи.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-17_19-04-48-1024x576.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-17_19-20-14-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-17_19-20-15-768x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/558.png)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/angel.jpg)