Осінь, як витончена принцеса, їде в золотій кареті з гарбуза, запряженій парою баклажанових коней, у свій заміський замок на святковий осінній бал, не забуваючи водночас, що стрілки її годинника поспішають, посуваються непомітно від вересня до листопада, відкриваючи шляхи зимі…
В Бартатівському НВК І-ІІ ст. відбулася традиційна осіння виставка композицій «Барви осені», в якій взяли участь учні 1-9 класів. Роботи були виконані з різних природних матеріалів, а тематику композицій учні визначали самостійно. Хоча вироби і відрізнялись між собою, але об’єднувало їх одне – бажання щось зробити, показати себе, проявити власну думку, творче мислення, індивідуальність.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-14_15-41-04-2-2-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-14_15-41-04-1-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-14_15-41-05-1-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-14_15-42-21-1-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-14_18-17-33-1-1024x768.jpg)