День вчителя — свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців — гідними, розумними, навченими, людяними. Дякуємо вам за вашу чесну, несамовиту працю, за цей неймовірний вклад, за все, що ви робите день за днем. Із Днем учителя!
Учні Бартатівського НВК І-ІІ ст. підготували відео-подарунок для своїх вчителів.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/1664189011-2221.jpg)