29 вересня учні Бартатівського НВК І-ІІ ст. вшанували пам’ять загиблих в Бабиному Яру.
У роки Другої світової війни Бабин Яр у Києві став місцем великої трагедії. Місцем, де у 1941 році за кілька днів нацисти розстріляли більш ніж 30 тисяч київських євреїв. А за два роки окупації кількість жертв в урочищі сягнула 100 тисяч людей різних національностей.
Здавалося, це жахіття залишилося назавжди в минулому. Але через 81 рік в Україні, у центрі Європи, це знову повторилося. Розстріли, масові поховання. Ті, хто влаштовував геноцид у 1941-му, і ті, хто влаштовує геноцид у 2022-му – однакові злочинці, яким дорога лише до міжнародного трибуналу.
Вічна пам’ять жертвам трагедії Бабиного Яру.
Вічна пам’ять усім невинно убієнним.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/308348112_1053590952022357_5009637043803974480_n-1.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/msg147388236-49137-1024x768.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/msg147388236-49138-768x1024.jpg)