“Козацькі забави” – конкурс, присв’ячений дню Українського козацтва, було проведено між учнями 8-9 класів. Цікаві і веселі, спортивні й інтелектуальні змагання між командами “Козаки ” і “Сало” проходили під оплески вболівальників.
Були проведені конкурси ” Перетягування канату”, “Заплети косу”, “Поїдання варенників”, “Запали вежу”, інтелектуальний конкурс з історії козацтва та інші. Боротьба була достойною. Вручалися призи і грамоти.
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/10/зображення_viber_2021-10-18_17-27-01-467-1024x908.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/10/зображення_viber_2021-10-18_17-21-20-103-768x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/10/зображення_viber_2021-10-18_17-22-48-249-768x1024.jpg)
![](http://bartativnvk.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/10/зображення_viber_2021-10-18_17-24-00-438-768x1024.jpg)